Новий рекордсмен: український легкоатлет виграв чемпіонат Європи у метанні молота

20.07.2019, 13:42
33871

Український легкоатлет Михайло Кохан встановив рекорд і став переможцем чемпіонату Європи U-20 у метанні молота. Про  це повідомляє УНІАН.

18-річний спортсмен у другій спробі встановив юніорський рекорд, коли відправив снаряд на 83.47 м, а потім у третій спробі показала результат 84.73 м. Ця відмітка стала рекордом турніру і Європи, а також найкращим результатом у світі на молодіжному рівні в нинішньому сезоні.

Срібна медаль дісталася греку Христосу Францескакісу, а трійку призерів замкнув італієць Джорджіо Олів’єрі. Ще один українець Данило Федоров показав шостий результат.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram