Новий Рік під покровом “руського міра”: як українське ТБ плюнуло в обличчя Україні

3.01.2022, 17:32
108595

Новий Рік під покровом “руського міра”.

Читайте також: “З Новим роком, брати”: український ексфутболіст привітав російських друзів відео з Путіним

Або як так зване “українське телебачення” на 31 році Незалежності плює Україні в обличчя, пише Андрій Смолій для Обозреватель.

31 грудня та 1 січня традиційно відбувся парад “руського міра”, “руського язика” та всіх інших можливих і неможливих адептів малоросійсько-кремлівської пропаганди.

Якщо ви увімкнули б 1+1, Інтер, “Україну”, СТБ, то побачили б не україномовні фільмі, не українські концерти, не українські цінності, а весь набір всього найгидотнішого, що може бути.

Канал 1+1, найближчий канал Зеленського, 31 січня весь день транслював промосковські “Свати”. До речі, протягом тижня вони йшли паралельно й на державному каналі Путіна “Россия 1”. “Сватів” змінив Квартал-95 із самим Зелеським в кадрі. (Сидів у залі разом з Єрмаком).

На “Україні” транслювались російськомовні серіали для російського ринку та радянські фільми.

“Інтер” годує два дні підряд махровою радянщиною та проросійськими концертами з Лабадою та іншими кремлівськими гастролерами.

СТБ теж підключився з совєцькими фільмами та російськомовними серіалами.

І це лише “ТОП” загальноукраїнських каналів.

На інших не краще, звісно, є і винятки.

Але загалом зрозуміло одне: на 31 році незалежності УКРАЇНЦЮ НЕМАЄ ЩО РОБИТИ БІЛЯ ЕКРАНУ ТЕЛЕВІЗОРА.

Там немає України. Там немає українського. Там суцільний “русскій мір” та порушення Закону.

До речі, про Закон. Якщо ви вже забули, то нагадаю. Вже ПІВРОКУ українське телебачення порушує Закон про мову та чхає на те, що всі фільми та серіали мають бути ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ.

Але владі Зеленського подобається порушувати Закон. Їхня Нацрада мовчить. Їхнє Держкіно дозволяє. Їхні суди повертають Сватів та іншу нечисть. Їхня влада не виконує Закон.

І тим часом поки у нас 8 років війна, агресор біля кордонів – нас годують РОСІЄЮ з екранів телевізорів. Просто на Новий рік, на Різдво, кожен день. Тільки задоволений фейс Зеленського із залу російськомовного кварталу показує, наскільки його ж влада чхала на все: на Україну, на Закон, на кожного з нас.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com