П’яний АТОшник кинув людям під ноги гранату у Києві

16.04.2018, 11:34
1936

Учасник бойових дій на Донбасі, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, під час бійки кинув гранату в парку Кіото біля метро Лісова в Києві.

Про це написав Владислав Антонов на своїй сторінці у Facebook.

“П’яний АТОшник кинув людям під ноги гранату. Автопатруль Майдан спільно з Police 911 затримав нападника. Один із учасників бійки серйозно постраждав. Госпіталізований до лікарні, множинні осколкові поранення нижньої частини тіла. Постраждав і АТОшник: під час затримання пару раз упав обличчям в асфальт”, – йдеться у повідомленні.

“Попередньо встановлено, що в парку відпочивала компанія молодих людей. Між ними і перехожим виник конфлікт, у результаті чого один із них кинув під ноги предмет, схожий на гранату. Від вибуху постраждав сам зловмисник – 34-річний житель Чернігівської області і 21-річний житель Броварів. Їх із осколковими пораненнями доставили до лікарні”, – сказано в повідомленні Нацполіціі.

Вибухотехніки на місці події вилучили фрагменти гранати Ф1. Група молодих відразу розбіглася.

 

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com