«Партія «УДАР Віталія Кличка» запускає унікальну платформу для взаємодії з українцями», – Юрій Гупало

26.10.2021, 12:09
103826

Першу й унікальну для України платформу для спілкування і взаємодії з громадянами, які прагнуть впливати на політику – «Українська команда «УДАР» – запускає політична сила Віталія Кличка. Про це 21 жовтня на зустрічі лідера партії з головами обласних організацій повідомив керівник центрального виконкому «УДАРу» Артур Палатний.

Читайте також: Потрібно зняти з розгляду законопроект 5600, що вбиває український бізнес та середній клас, – «УДАР Віталія Кличка»

«Ця платформа є дійсно унікальним проектом, що дозволить партії напряму спілкуватися з мільйонами українців, – заявив за підсумками зустрічі в Києві голова Волинської обласної організації «УДАРу» Юрій Гупало. – Наша команда чудово розуміє, що люди втомилися від байдужості і глухоти посадовців. Влада просуває такі закони і рішення, визначає такі вектори руху країни, що повністю нівелюють прагнення самих українців».

«Це парадокс, але обираючи кожну нову владу, народ прагне змін і вірить, що їх почують. Натомість завжди отримує розчарування, бо декларації й обіцянки повністю протирічать реальним діям.

Тому «Українська команда «УДАР» і створена, щоб мешканці і Волині, і всієї держави могли реально впливати на політичні процеси в своєму місті, в регіоні, в Україні», – підсумував лідер Волинського «УДАРу».

Дійсно, представленою платформою зможуть користуватися мільйони небайдужих українців, які прагнуть долучитися до втілення змін в країні. На цьому також наголосив голова виконкому партії Артур Палатний.

«УДАР Віталія Кличка» розвивається. Ми запускаємо унікальну платформу прямого діалогу з громадянами. Завдяки цьому програма партії відображатиме позицію українців з ключових питань. І ми тут говоримо не про популізм, а про реальний план дій, коли люди будуть готові долучитися до втілення змін, які підтримали», – наголосив Артур Палатний.

Під час наради лідер партії Віталій Кличко подякував усім партійцям за роботу і наголосив на спільних цінностях:

«Якщо будемо разом, якщо ми не поступимося своїми цінностями, ми зможемо подолати будь-які перешкоди. Сьогодні наше завдання – продовжити рух, який ми почали. Зробити Україну сильною, заможною і демократичною державу, рівнозначним партнером у європейській спільноті», – сказав Кличко.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com