![](https://newsmakers.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/cf104efe15904c8608a4500d49ca129f-1024x640.jpeg)
Піхотні групи російських окупантів зайшли до Вовчанська: у Міноборони підтвердили
Російські піхотні групи зайшли до Вовчанська Харківської області. Окупанти намагаються закріпитися у північній частині міста, бої тривають.
Читайте також: Окупанти перетворюють Маріуполь на суцільне сміттєзвалище (фото)
Про це повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону 15 травня.
“Якщо говорити про ситуацію, яка у Вовчанську, то ворог намагається закріпитися на північній частині міста, невеличкими піхотними групами намагається зайти. Наше завдання – знищувати ворога, не давати йому заводити більше сил та закріпитися”, – сказав речник.
За словами Лазуткіна, українські військові завдяки FPV-дронам та артилерії ефективно працюють проти окупантів. Зокрема, коли ворог технікою підвозить піхоту.
“Підтягнуто резерви. Дійсно, дуже такі ефективні боєздатні підрозділи зараз біля Вовчанська і тримають цей напрямок. Але так, деякі піхотні групи в місто дійсно зайшли”, – додав він.
Як зазначив речник Міноборони, сьогодні головком ЗСУ Олександр Сирський доповідав про ситуацію президенту Володимиру Зеленському. Сирський перебуває у бойових бригадах, напрямком зараз керує бригадний генерал Михайло Драпатий.
“Тому триває бойова робота. Ясна річ, що ситуація непроста, що напруга залишається. Є тенденція до стабілізації, але все одно тривають важкі бої. Ворог намагається розтягнути фронт, десь зв’язати наші сили. Дійсно, завдання наше знищити окупанта. І це робиться у великій кількості. Окупанти гинуть на підходах до Вовчанська, його околицях і в самому місті теж”, – підсумував Лазуткін.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER
Коментарі (0)