![](https://newsmakers.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/le-300x169.jpg)
![](https://newsmakers.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/le2.jpg)
“Поки я захищав свою країну, я не міг захистити свою дитину”, – у Німеччині 7 день тривають пошуки зниклої доньки українського військовослужбовця
9.06.2024, 17:00
160052
“Поки я захищав свою країну, я не міг захистити свою дитину”, – сказав 32-річний батько зниклої у Німеччині дівчинки Валерії у відеозверненні, яке він адресує ймовірним викрадачам доньки. Наразі її пошуки тривають.
Читайте також: На Закарпатті вітчим підпалив 10-річного пасинка: дитина загинула
![](https://newsmakers.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/le-300x169.jpg)
З понеділка у Дебельні, Саксонія, тривають пошуки 9-річної українки Валерії, яка безслідно зникла по дорозі до школи.
На жаль, новин поки немає. Ми працюємо сьогодні, продовжимо, завтра, наступного тижня, якщо не буде результату — повідомила речниця поліції міста Хемніц.
В операції беруть участь сотні поліцейських, водолази, спеціальні собаки тощо. Задіяна спецтехніка, зокрема, гелікоптери і дрони.
Валерія втекла від війни в Україні до Дебельна разом із матір’ю, сестрою та бабусею. Її батько, 32-річний Роман Г., залишився в Україні і воює проти путінських військ, пише BILD.
Коли донька зникла, у ЗСУ відпустили чоловіка, надавши звільнення. Тож Роману дозволено виїзд до Німеччини, і наразі він чекає на свої документи.
Видання BILD зв’язалося з чоловіком телефоном у суботу вранці, коли він перебував в Дніпропетровській області, неподалік охопленого бойовими діями міста Харкова на сході України. Батько твердо переконаний, що його дитину викрали.
“Мене звати Роман, я батько Валерії, дівчинки, яка зникла в Німеччині 3 червня 2024 року, – каже він на відео. – Вже шостий день пошуків, і досі незрозуміло, де моя донька. Хочу подякувати всім, хто допомагає знайти Валерію. Поки я захищав мирний сон українських дітей на фронті, рідна донька безслідно зникла. Звертаюся зі своїм словом до тих, хто причетний до її зникнення: знайдіть у собі мужність повернути нашу улюблену дитину нам, батькам. Я дуже сподіваюся, що скоро зможу обійняти свою доньку”.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER
Коментарі (0)