
Репер Ярмак прокоментував рейд ТЦК на концерті “Океану Ельзи”: військовий оцінив ситуацію позитивно
Музикант, реп-виконавець і командир взводу БпЛА Олександр Ярмак прокоментував нещодавній рейд представників ТЦК після концерту “Океан Ельзи” у Києві. За його словами, він не ставиться до цього негативно.
Читайте також: ТЦК у Києві влаштувало облаву на відвідувачів концерту “Океану Ельзи” (відео)
“Ні, я не відгукувався негативно. Але при всій повазі до Святослава Вакарчука, до його внеску в культуру, я щось взагалі не зрозумів. Під час однієї з найкритичніших ситуацій в долі держави – п’ять “палаців спорту”? Коли на паралельній вулиці, у Михайлівському соборі, відспівують бійця, а тут відбуваються “палаци спорту” – в мене це викликає спектр емоцій”, – зазначив він в інтерв’ю “Суспільне”.
Крім того, Ярмак не розуміє, чому дехто з військовозобов’язаних висловлював свої претензії під час того, як ТЦК перевіряли їхні документи.
“І коли дехто там кричав як навіжений – я цього не розумію. Шість мільйонів чоловіків не оновили дані. Їм створили додаток, щоб не було потрібно йти в ТЦК. І коли от такі речі людина не впорядкувала, а ходить на концерти “Океану Ельзи”… “Океан Ельзи” – це ж не тільки пісня “Відпусти”, це ще й “Не здамся без бою”. Якось для цих людей трошки невизначена, виходить, в житті система координат”, – додав командир взводу БпЛА.
Він наголосив, що працівники ТЦК можуть з’явитися будь-де.
“В цьому є і певна справедливість. Бо дійсно по селах повигрібали хлопців, а дехто по ресторанах сидить. Здорові дядьки понакупляли собі інвалідності. Всім страшно. Всі хочуть жити, повернутися до родин. Але багато дядьків могли б обіймати посади начальників логістики, допомагати в питаннях, наприклад, харчового забезпечення, налагоджувати процеси. У нас досі, можливо, через радянські фільми, уявлення війни – всі зі штиками, на передку. В якомусь сенсі так і є. Але хтось стає піхотою, а хтось отримує інші посади”, – зауважив музикант.
Читайте також: Чому прийшли мобілізовувати гостей “Океана Ельзи”: нові подробиці гучного рейду ТЦК
Також він розповів, що рекрутинг в Силах безпілотних систем йде нормальними темпами, під час якого залучають висококваліфікованих фахівців.
“Всі задоволені. Нещодавно до нас в табір попав знайомий знайомого, якого “бусифікували” у Львові. Ми встигли вплинути на цей процес, щоб він попав саме в Сили безпілотних систем. І знайомий розказував: дзвоню йому, запитую, як ти? А він якраз базову військову підготовку проходить. Каже: чесно, якби знав, що така армія, я б раніше пішов. Якісні інструктори, якісне харчування, нормальна підготовка”, – зауважив військовий.
За його словами, мало хто хоче добровільно йти піхотинцем в першу лінію, тому ТЦК доводиться йти на такі дії.
“Система “бусифікації” – це насправді в якомусь сенсі чистилище. Але з іншого боку мало хто хоче добровільно йти в піхоту на першу лінію. Тому в них жахлива робота, я не думаю, що вони отримують задоволення. Але така комунікація і такі алгоритми не спрацюють”, – підкреслив Ярмак.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)