Шахтар здобув перемогу у скандальному матчі з Динамо

10.11.2019, 20:52
51468

На стадіоні Металіст у Харкові у рамках української Прем’єр−ліги відбувся матч між донецьким Шахтарем і київським Динамо. Шахтарю вдалося здобути перемогу в матчі з рахунком 1:0.

Вже на перших хвилинах донецький клуб заволодів ініціативою. На 18−й хвилині матчу Тете подав кутовий, який увінчався голом для Шахтаря.

Ударом головою у ворота Динамо забив Кривцов.

Однак не обійшлося і без серйозних проблем. Форварда Шахтаря Жуніора Мораеса забрали з поля на ношах після того, як йому на ногу наступив Попов.

Великий скандал стався на 75− хвилині, коли вболівальники київського клубу почали ображати бразильців “гірників” і довели Тайсона і Дентіньо до сліз. Арбітр Балакін зупинив гру на кілька хвилин і вивів команди з поля, а потім показав червону Тайсону за те, що капітан донеччан показав образливий жест уболівальникам. Кінцівку поєдинку динамівці провели в більшості, але скористатися своєю перевагою не змогли.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram