Суд конфіскував мільйон гривень внеску до виборчого фонду Гриценка

11.10.2019, 17:10
46596

Деражнянський районний суд Хмельницької області ухвалив рішення про конфіскацію 1 150 000 грн внеску, здійсненого з порушенням на підтримку кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка.

Читайте також: Гриценко подав до суду на Google, через поширення фейкової інформації

Про це інформує пресслужба НАЗК.

Після розгляду матеріалів суд визнав Гриценка винним та призначив штраф у розмірі 1190 грн, а також конфіскував на користь держави всю суму внеску.

Факт вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-15 КУпАП, а саме надання добровільного внеску до виборчого фонду кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка з порушенням встановленого законом порядку надання внеску (наявність  податкового боргу на момент здійснення внеску), виявлено за результатами аналізу фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду кандидата.

Постанова суду набрала законної сили.

Відповідно до частини третьої статті 43 ЗУ “Про вибори Президента України”, забороняється здійснювати добровільні внески до виборчого фонду кандидата на пост Президента України особам, які відповідно до ЗУ “Про політичні партії в Україні” не мають права здійснювати внески на підтримку партій. Згідно з положенням пункту 8 частини першої статті 15 зазначеного закону, не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій фізичними та юридичними особами, які мають непогашений податковий борг.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...