“Тотальна недовіра українців до чинної влади”, – Порошенко про попередні результати виборів

26.10.2020, 08:17
87468

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко подякував виборцям за активну громадянську позицію і закликав захистити результати волевиявлення від фальсифікацій. Попередні результати, які демонструють екзит-поли, свідчать, що українці висловили тотальну недовіру до влади.

Читайте також: Зе-опитування: відомо, що українці відповіли президенту

Про це сказав він на брифінгу у Центральному штабі партії, передає Главком.

“Один висновок можна зробити: результатом є тотальна недовіра до чинної влади. Це навіть не результат, а повне фіаско влади”, – говорить Порошенко.

“Абсолютна більшість українського народу зробила висновок про те, що “зелена казка” закінчилася. Час фейкових новин, якими ретельно годували українців у 2019-му році, відосики та інші технології більше не працюють”, – зауважує Петро Порошенко.

Він наголосив, що влада мала б виконувати свою роботу і рятувати Україну від безпекової, економічної та коронавірусної кризи.

“Безпекової – пов’язаної з російською агресією. Економічної, де вона зруйнувала економічне зростання, яке нами було сформоване – майже чотири роки економічного зростання було збите і знищене владою задовго до коронавірусу. Криза пандемії, коли влада не здатна ні захистити людей, ні допомогти їм, ні врятувати людей і систему охорони здоров’я. А більше того – продемонструвала крадіжки на використанні коштів коронавірусного фонду”, – наголошує Порошенко.

Читайте також: На Київщині викрили масштабну мережу підкупу виборців: деталі

“Ставлення народу, яке було продемонстровано сьогодні показало, що народ не хоче більше таких “слуг”, які обдурили народ як свого господаря, а ще й обікрали”, – говорить лідер опозиції.

Порошенко наголосив, що маніпуляції у вигляді так званого опитування партії влади не допомогли.

“Влада хотіла знати результати і спитати ставлення до себе народу? Так от народ на цих виборах чітко відповідь на це питання дав. Тільки не так, як влада хотіла, що там повиставляють за рахунок коштів учасників виборчого процесу – “Слуги Зеленського” – і так вдадуться до маніпуляцій. Народ у чіткій відповідності до Виборчого кодексу проголосував за те, щоб цій владі дати гарбуза”, – наголошує Порошенко.

“Ми живемо в новій реальності після 25 жовтня. Ми маємо позитивні новини, що ці вибори не розкололи країну. Відведені були ризики мудрістю українського народу і виборців. Я сподіваюсь, що ці вибори сцементують країну. І що влада має подумати, як їй бути далі. Впевнений в тому, що це рішення має бути прийняте швидко і відповідально”, – переконаний п’ятий Президент.

Він підкреслив, що наразі найважливіше завдання це захист волевиявлення громадян.

“Перше завдання, яке я як голова партії поставив партійним структурам у всіх без винятку областях України – це захистити ваше волевиявлення і вибір народу. Не дати владі і провладним олігархам спотворити це. Дуже сподіваюся, що спільно в нас це вийде”, – резюмував Петро Порошенко.

Читайте також: Очільник МЗС Угорщини закликав голосувати за одну з партій та кандидата у мери на Закарпатті

Читайте також: хто перемагає на виборах мерів міст: дані екзит-полів.

Нагадаємо, сьогодні українські виборці обирали кандидатів у депутати міських, районних, обласних рад, а також мерів своїх міст, голів сільських і селищних рад. За підсумками виборів буде сформовано 22 обласних ради, 119 районних рад, а також буде обрано депутатів рад та голів 1438 об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування