У Києві приготували 25 борщів з різних регіонів і встановили рекорд

6.03.2021, 16:00
95224

У Києві встановили рекорд з одночасного приготування представниками з 25 регіонів України традиційного українського борщу.

Читайте також: Український червоний борщ – у 20-ці найкращих перших страв у світі

Про це повідомляє Укрінформ.

«Сьогоднішня подія надзвичайно важлива в сенсі просування борщу до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Нам такі події важливо показувати у світі, що борщі у нас дійсно унікальні. Вони українські, вони робляться в 25 регіонах України. Я ще такого не бачив», – сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Під час заходу представники Книги рекордів України зафіксували рекорд з одночасного приготування борщу.

«Одночасне приготування представниками 25 регіонів України традиційних українських борщів – рекорд України встановлено», – сказала генеральний директор Книги рекордів України Анна Крисюк.

Як повідомлялося, у Києві пройшов фестиваль з приготування борщу, де учасники з 25 регіонів країни одночасно готували національну страву.

Експертна рада з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики на початку жовтня рекомендувала відомству включити до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини український борщ та ще 4 елементи. Це може стати першим випадком, коли до Національного переліку буде внесений загальноукраїнський елемент (борщ), а не регіональний.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

 

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com