У Раді хочуть відмінити податок для молодих працівників віком до 27 років

10.10.2019, 20:49
46398

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олексій Кучер запропонував звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку. Про це йдеться у законопроєкті №2250, текст якого опублікований на сайті ВРУ.

Читайте також: В Україні хочуть ввести транспортний податок на вживані автомобілі

У законопроєкті  йдеться, що за осіб, яким ще не має 27 років, єдиний внесок сплачується за умови їх добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Крім того, у документі пропонується встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб для працівників віком до 27 років.

Зазначається, що такий підхід використовують у світовій практиці.

Наприклад, у Польщі, за словами автора законопроєкту, було скасовано податок на доходи для тих осіб, яким не виповнилось 26 років. Це зроблено з метою перешкоджання виїзду молоді до більш успішних країн. Міжнародні експерти підтримали такий крок польської влади.

Також Кучер додає, що у Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується відповідна пільга.

Читайте також: Трудова міграція в Україні: як повернути додому заробітчан і чи варто з цим поспішати?

“В українських реаліях встановлення граничного розміру доходу для отримання податкових пільг призведе лише до залишення в тіні справжніх розмірів доходу населення”, – заявляє нардеп.

Він переконаний, що прийняття цього законопроєкту створить сприятливі умови для роботодавців у розрізі прийняття на роботу студентів та молодих спеціалістів, стимулюватиме українців залишатися працювати в Україні та призведе до детінізації ринку зайнятості і доходів населення.

итайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com