У волинському виші презентували повне зібрання творів Лесі Українки

2.03.2021, 12:32
95082

Світлина з веб-сайту Луцької міської ради.

Сьогодні, у стінах Волинського національного університету імені Лесі Українки, відбулась довгоочікувана презентація повного академічного зібрання творів Лесі Українки у 14 томах. Про це повідомляється на веб-сайті Луцької міської ради.

Читайте також: До 150-річчя Лесі Українки з’явиться нецензуроване видання творів письменниці

До видання увійшли всі знайдені на сьогодні тексти письменниці, відновлено фрагменти та матеріали, вилучені цензурою в попередніх виданнях, додано розлогі текстологічні, історико-літературні та реальні коментарі.

Захід зібрав численний викладацький та студентський склад університету, літературні кола міста та області, небайдужих лучан. Також сюди завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, народний депутат України Ірина Констанкевич, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, а також перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Мовенко.

Привітав присутніх та подякував за плідну й значиму роботу ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось.

Потому, як член редакційної колегії видання, до слова долучилась Ірина Констанкевич:

“Навіщо ми це робимо? Напевно тому, що ми усвідомлювали: Україна повинна мати таке видання. І ми усвідомлювали, що це місія волинян. Та стояло також і інше амбітне завдання – показати, що саме в університетах генерується наука.

Я дякую усім за величезну роботу, за глибоко усвідомлену місія університету. Адже Волинь матиме майбутнє, поки діятиме потужний Волинський національний університет імені Лесі Українки”.

У свою чергу, працівники вишу подякували народному депутату за підтримку і подарували елемент одягу із вишивкою, що була точно скопійованою із вбрання Лесі Українки.

Також присутніх привітала Ірина Чебелюк:

“Велике спасибі тим, хто долучився до реалізації цього проєкту. Книга — безцінний скарб. Скарб, який можуть мати усі. І я бажаю, щоб кожному вистачило сил і натхнення погортати сторінки нового видання творів Лесі Українки”.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

 

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com