У які місяці потрібно народити дитину, щоб вона довго жила: вчені дали відповідь

15.09.2020, 21:51
84226

Діти, чиє народження припадає на період вересень – листопад, можуть стати довгожителями з набагато більшою ймовірністю, ніж народилися в інші місяці.

Читайте також: Нардеп Юрченко виходить із фракції “Слуга народу” у зв’язку з корупційним скандалом, – ОП

Це визначили вчені з центру з вивчення старіння NORC при Університеті Чикаго (США) Леонід і Наталія Гаврилови. Попередньо ними були проаналізовані дані 1500 осіб, які відзначили столітній ювілей.

Наявність “програми довгожительства” вчені пов’язують з впливом навколишнього середовища на розвиток дитини в материнській утробі і на його організм в момент народження. Згідно з їхніми розрахунками, взимку, навесні і влітку жінки, які готуються до народження малюка, піддаються впливу негативних факторів в більш значній мірі, ніж восени. Наприклад, у них вище ризик постраждати від респіраторних інфекцій, отруєння, дефіциту важливих вітамінів.

Після народження дитини на її здоров’я впливає харчування матері, що теж тісно пов’язано з місяцями року. Ще один фактор – це температура зовнішнього середовища в перші дні життя немовляти, занадто холодна або, навпаки, спекотна.

Наслідком подібного впливу може стати запалення, що виникає у плода або дитини після його появи на світ, і здатне стати хронічним. Дана обставина, констатують наукові фахівці “може сприяти більш ранньому розвитку вікових захворювань, більш швидкому старінню і менш довгому життю”.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com