Україна здобула “срібло” на ЧЄ зі спортивної гімнастики

15.04.2019, 11:29
20941

У польському Щецині пройшов чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, де українець Петро Пахнюк завоював “срібло” у вправах на паралельних брусах. Про це повідомляє XSport.

Представник української збірної Пахнюк отримав оцінку 15,333, програвши переможцю змагань росіянину Нікіті Нагорному 0,133 бала.

Для Петра Пахнюка ця медаль – дебютна на чемпіонатах Європи: у 2015 та 2018 роках він був шостим у фіналі.

Водночас Олег Верняєв, який ще не повністю відновився після операцій, став восьмим у вправах на паралельних брусах та сьомим – у вправах на коні.

Також в фіналі на окремих снарядах виступав Ігор Радівілов, але він впав на другому опорному стрибку і не зумів завоювати медаль (14,233). У вправах на кільцях Радівілов став восьмим (13,933).

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram