Українець став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби (відео)

12.02.2020, 08:46
62871

Український 23−річний борець греко−римського стилю Семен Новіков здобув золоту медаль, дебютувавши на Чемпіонаті Європи серед дорослих у ваговій категорії до 87 кілограмів, що проходить у Римі.

За “золото”Новіков змагався з угорцем Віктором Льорінзом, якого переміг з рахунком 7:1.

У 1/8 фіналу Новіков достроково переміг іспанця Гаска Фреснеду з рахунком 9:0 − для дострокової перемоги потрібен розрив у 8 балів, або утримати суперника на лопатках.

У 1/4 українець виграв турка Метехана Басара з рахунком 7:2, а у пів фіналі на останніх секундах виборов перемогу в російського спортсмена Олександра Комарова, сутичка закінчилась з рахунком 6:3.

До цього на дорослих Чемпіонатах Європи та світу Україну у ваговій категорії до 87 кілограмів представляв срібний призер Олімпійських ігор у Ріо 2016 року Жан Беленюк. Але він не брав участі у національному відборі на Чемпіонат Європи, тому що готується до цьогорічної Олімпіади в Токіо.

Окрім того, для України на цьому Чемпіонаті бронзову медаль виборов Ленур Тиміров у ваговій категорії до 63 кілограм.

За “бронзу” також змагатимуться українські борці Жора Абовян (вагова категорія до 60 кілограмів) та Микола Кучмій (до 130 кілограмів).

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram