Українська біатлоністка завоювала Кубок Австрії з біатлону в індивідуальній гонці

5.01.2020, 15:15
58823

У австрійському Хохфільцені вчора, 4−го січня, стартували змагання біатлоністів у рамках Відкритого Кубку Австрії, в яких брали участь і стріляючі лижниці збірної України, які зараз проводять там тренувальний збір перед продовженням сезону−2019/2020 на етапах Кубку світу і Кубку IBU (Міжнародного союзу біатлоністів), повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

У перший змагальний день пройшов незвичайний вид програми − суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по 1 км кожне з чотирма вогневими рубежами, зі штрафом 15 секунд за промах.

Загалом стартували спортсмени у п’яти вікових групах − у чоловіків і жінок. Українська команда була представлена в жіночій гонці. Зі 136 спортсменок, які вийшли на старт, лише капітану збірної України, аспірантці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олені Підгрушній вдалося вразити всі мішені на чотирьох вогневих рубежах! Саме лідер “синьо−жовтої” команди стріляючих лижниць у нинішньому сезоні і стала переможницею індивідуальної гонки у жінок, обійшовши представниць збірної Австрії Катаріну Іннерхофер і Дуню Здуч на 5,5 і 15,9 секунди відповідно.

Валя і Віта Семеренко стріляли менш точно і в підсумку замкнули десятку найсильніших, а Дар’я Блашко і Юлія Джима не вийшли на старт через невелике нездужання− тренери вирішили не ризикувати здоров’ям спортсменок за кілька днів до старту на четвертому етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі, який відбудеться з 9−го по 12−е січня.