Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила на території України лікарський засіб Аміцил та Натрію хлорид.

Про це свідчать дані реєстру документів щодо якості ліків.

Читайте також: Аптечка для тих, кому за 25: як правильно зберігати ліки

Заборона лікарського засобу Аміцил

Як зазначається, в Україні заборонено реалізацію та застосування розчину для ін’єкцій Аміцил. Йдеться про медичний засіб по 1,0 г, флакони з ліофілізатом, виробництва українського ПАТ “Київмедпрепарат”.

Згідно із документом, препарат заборонено через зафіксований летальний випадок під час застосування серії 0030139 лікарського засобу. Заборона діятиме до окремого рішення Держлікслужби.

У розпорядженні вказано, що всі заклади, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування цього засобу, повинні вилучити його з обігу шляхом вміщення у карантин, а також поінформувати відповідний територіальний орган Держлікслужби.

Що за медпрепарат Аміцил

Аміцил – напівсинтетичний антибіотик широкого спектра дії, який виявляє бактерицидну дію. Його застосувують при тяжких інфекціях, спричинених чутливими до препарату штамами мікроорганізмів.

Заборона лікарського засобу Натрію хлорид

Також в Україні заборонено реалізацію та застосування лікарського засобу Натрію хлорид. Йдеться про розчин для інфузій по 9 мг/мл, по 200 мл у пляшках, серії АА6941/1-1, виробництва українського ТОВ “Юрія-Фарм”.

Причиною такого рішення вказується зафіксований летальний випадок при застосуванні серії АА6941/1-1. Заборона діятиме до окремого рішення Держлікслужби.

Наголошується, що всі заклади, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування цього засобу, повинні вилучити його з обігу шляхом вміщення у карантин, а також поінформувати відповідний територіальний орган Держлікслужби.

Що за медпрепарат Hатрію хлорид

Водний розчин Hатрію хлорид поповнює дефіцит натрію при різних патологічних станах й тимчасово збільшує об’єм рідини, що циркулює в судинах.

Застосовують також для розчинення лікарських засобів, для промивання ран і слизової оболонки носа, для регіонарної перфузії разом із фібринолізином, гепарином, протипухлинними та іншими лікарськими засобами.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook