Вчені назвали найпоширеніші причини розлучення

21.01.2020, 17:10
60532

У сучасному світі розлучення є однією з найскладніших соціальних проблем. Зокрема, в Україні за рік розлучається приблизно 200 тисяч пар. Звичайно, це є великим стресом для обох партнерів. Тому вчені вирішили з’ясувати, які основні причини розлучень у сімейних парах.

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку які несумісні в любовних стосунках

Згідно з новим дослідженням, опублікованим у “Журналі сексу та подружньої терапії”, найпоширеніші причини розлучень людей певним чином орієнтуються на відсутність емоційної реалізації. Пише канал24.

Дослідники опитали понад 2 тисячі нещодавно розлучених людей (із середнім віком у 45 років). Приблизно 40% рецензентів заявили, що їх розлучення мало конфлікт.

Чотири найпоширеніші причини розлучення

 

Відсутність любові чи близькості

Це було найбільш цитованою причиною розлучення. 47% респондентів вказали на відсутність любові у їхньому шлюбі, що призвело до їх розлучення. Деякі приклади відповідей: “Я не відчував до нього почуттів” та “Він більше не любив мене після того, як ми прожили разом 20 років” тощо.

 

Проблеми комунікації

Близько 44% учасників дослідження назвали проблеми комунікації в якості однієї з основних причин розлучення.

Так, одна з респондентів пояснила, що її чоловік “небагато розмовляв”, що призвело до розвитку негараздів у відносинах з часом.

 

Відсутність співчуття, поваги чи довіри

Відсутність цих основних якостей стосунків стала третьою найпопулярнішою причиною розлучення. Учасники пояснювали, що “нездатність відновити довіру” або “порушення довіри” змусили їх припинити шлюб.

Ще частина опитаних людей назвали “втрату поваги” основним фактором їх розлучення, хоча деякі психологи кажуть, що повага може бути навіть більш важливою, ніж любов у стосунках.

Читайте також: Астрологи розповіли, яке ім’я партнера буде для жінки щасливим

Різні бачення на речі

В ідеальному світі партнери разом гармонійно зростають і мають спільні зацікавленості. Тому, згідно з дослідженням, четверта найпоширеніша причина розлучення − різні бачення.

Більшість опитаних людей відповідали так: “Ми раптом стали занадто різними щодо цінностей та поглядів” та “Ми обоє хотіли чогось іншого у своєму житті”.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...