![](https://newsmakers.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-10_16-28-22-1024x683.jpg)
Віталій Кличко привітав ЄНП, до складу якої входить партія УДАР, з перемогою на виборах до Європарламенту
Лідер партії УДАР, мер Києва Віталій Кличко привітав з перемогою на виборах до Єропарламенту Європейську народну партію (ЄНП), частиною якої є партія УДАР. Про це Кличко написав у своєму Telegram-каналі.
Читайте також: Громада Києва передала двом бригадам 25 вантажівок та пів тисячі дронів, – Кличко
«Найщиріші привітання від мене та від партії «УДАР» друзям та колегам з ЄНП з нагоди їхньої переконливої перемоги на виборах до Європейського парламенту. Ми переконані, що ЄНП продовжить відігравати провідну роль в реалізації європейського проекту, просуванні демократичних цінностей. Та в допомозі ЄС Україні в боротьбі проти російської агресії», – заявив Віталій Кличко.
Лідер УДАРу побажав ЄНП нових успіхів на благо Європи та всіх її громадян.
Як відомо, Європейська народна партія (European People’s Party, EPP), заснована у 1976 році, є найбільшим загальноєвропейським партійним об’єднанням, до якого входять 83 партії та партнери з 43 країн.
Партія «УДАР Віталія Кличка» долучилася до Європейської народної партії у 2013 році, отримавши статус спостерігача.
Повідомлялося, що у березні 2023 року ЄНП підвищила статус УДАРу до асоційованого члена.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER
Коментарі (0)