Володимир Зеленський підписав закон про вдосконалення вищої освіти

14.01.2020, 10:50
59739

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект щодо вдосконалення вищої освіти № 392−IX, який був прийнятий в Раді 18 грудня 2019 року. Про це йдеться на сайті глави держави.

Читайте також: Володимир Зеленський підписав закон про соцзахист ветеранів АТО

“Президент України Володимир Зеленський підписав Закон” Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти “№ 392−IX, прийнятий Верховною Радою України 18 грудня 2019 року “, – йдеться в повідомленні.

Законопроект має на меті врегулювання процедури ліцензування освітньої діяльності, надходження на навчання для здобуття вищої освіти, реалізації міждисциплінарних освітніх програм.

“Документ регулює питання, що стосуються забезпечення якості вищої освіти, форм отримання освіти, вимог до керівників вищих навчальних закладів, Національної рамки кваліфікацій і т.д.”, − йдеться в повідомленні.

Також закон створює умови для зміцнення європейських принципів функціонування системи вищої освіти, що сприятиме її зближення з системами інших країн Болонського процесу, а також збільшення прозорості, доброчесності, автономії, відповідальності головних учасників освітнього процесу за результат.

“Передбачено також створення передумов для більш рівного доступу до освіти і якісного виміру результатів навчання завдяки розширенню сфери використання зовнішнього незалежного оцінювання“, − йдеться в повідомленні.

Додамо, закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...