Волинянка здобула дві бронзові медалі на кубку світу з біатлону

7.03.2021, 14:28
95249

На кубку світу з лижних перегонів та біатлону, який проходить у Словенії, паралімпійська чемпіонка Юлія Батенкова-Бауман завоювала дві бронзові медалі.

Уродженка Волині Юлія Батенкова-Бауман, виборола переможні місця у перші два дні змагань. Кубок світу з біатлону триватиме до 10 березня, пише Суспільне.

Біатлоністка у перший день змагань отримала бронзу в лижних перегонах вільним стилем на короткій дистанції. Наступного дня волинянка змагалася у лижних перегонах класикою (спринт), де теж здобула третє місце.

Загалом у перші два дні змагань національна збірна виборола вісім медалей: дві золоті, три срібні та три бронзові нагороди та посіла третє місце у медальному заліку.

Всього у змаганнях беруть участь представники 13 країн світу, Україну представляє на міжнародному спортивному форумі 19 спортсменів.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram