Вихідні в Україні навесні 2020 року: українців чекають додаткові вікенди

23.02.2020, 19:45
64276

У кожному весняному місяці в 2020 році українців чекають додаткові вихідні. Вихідні в Україні у 2020 році будуть насичені, через те, що на весняні місяці випадає відразу кілька великих свят. Згідно з постановою Кабінету міністрів, якщо офіційне свято випадає на вихідний день, то наступний робочий − автоматично стає вихідним.

Читайте також: Чому жінки живуть довше чоловіків: названо 4 фактори

Березень 2020

У березні українці будуть святкувати Міжнародний жіночий день 8 березня. Тому, що державне свято випадає на неділю, то понеділок, 9 березня, стає вихідним днем. Відповідно, українці отримають довгий вікенд − 7, 8 і 9 березня.

Квітень 2020

У квітні Україна буде святкувати велике церковне свято − Великдень. В цьому році світле свято випадає на 18 квітня і наступний день − понеділок, 19 квітня, також буде вихідним. Таким чином, у квітні українці отримають ще один довгий вік-енд на три дні − 17, 18 і 19 квітня.

Читайте також: Зима в Карпатах: гори засипало снігом

Травень 2020

У травні українці отримають відразу два приємних бонуса у вигляді додаткових вихідних і тривалих вік-ендів. 1 травня в Україні відзначається День праці та цей день випадає на п’ятницю. Відповідно, буде три вихідних дні – 1, 2 і 3 травня.

Другий довгий вікенд буде до Дня перемоги 9 травня. У цьому році 9 травня випадає на суботу, відповідно понеділок, 11 травня, буде вихідним днем. Українці зможуть відпочити три дні поспіль − 9, 10 і 11 травня.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...