Європейське кіно повертається на російський ринок

29.10.2023, 11:10
148895

Представництво Європейського Союзу в РФ поширило інформацію про повернення Фестивалю європейського кіно в Росію. У Міністерстві культури та інформаційної політики України відреагували на це офіційною заявою.

Читайте також: Представили першу українську машину для розмінування

“612 днів Україна тримає удар російської агресії і залишається форпостом свободи і демократичних цінностей для Європи та всього цивілізованого світу. Ми цінуємо дружбу та партнерство наших європейських колег, розуміємо вагу допомоги союзницьких держав у відновленні територіальної цілісності України і знаємо, що ця допомога є щирою і усвідомленою. А тому вважаємо прикрим непорозумінням повідомлення, поширене Представництвом Європейського Союзу в РФ, про повернення Фестивалю європейського кіно в Росію”, – йдеться у повідомленні.

У МКІП зазначили, що у повідомленні йдеться про те, що з 1 по 15 листопада на фестивалі планується представити 21 фільм з країн ЄС і два фільми спільного виробництва російських та європейських кіностудій.

“Щоб зупинити повномасштабну агресію РФ проти України та не допустити виникнення нових осередків воєнних дій, спровокованих РФ, на території європейських держав, важливо продовжувати ефективну санкційну політику не лише в економічній сфері, але й в культурі, зокрема і в кінематографі. Вся європейська спільнота має бути консолідованою та послідовною у боротьбі зі злом, яким сьогодні стала країна-агресор”, – додали у МКІП.

У заяві українського відомства зазначається, що від дій РФ страждають мільйони людей, знищено  835 обʼєктів культурної спадщини, 1702 об’єкти культурної інфраструктури, які мають цінність не лише для України,  а є частиною європейського й світового культурного надбання.

“Тому відновлення культурного діалогу з країною-агресоркою в таких умовах є неприпустимим”, – наголосили у МКІП.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com