За місяць понад 100 тисяч: мережу обурили зарплати в сільраді на Одещині

25.11.2021, 10:30
105733

У фінансових звітах Фонтанської сільради на Одещині помітили неймовірно великі зарплати чиновників. Зокрема, голова установи за свою роботу в липні отримала майже півтори сотні тисяч гривень.

Джерело: телеграм “Ху***ая Одесса”

Ці дані оприлюднили в телеграм-каналах 24 липня. У коментарях одразу з’явилося чимало обурення та образ в сторону місцевих посадовців.

Які зарплати в посадовців

У платіжній відомості вказано, що сільська голова Наталія Крупиця отримала за липень 141 тисячу гривень. Із цих грошей приблизно 91 тисяча була авансом, а решта – “виплата по банківському рахунку”.

Мережу обурили зарплати в сільраді на Одещині
Наталія Крупиця на робочому місці / Фото Фонтанської сільради

А ось одному з її заступників заплатили 119 тисяч, з яких авансом були 57 тисяч гривень. На жаль, у документі не вказали ім’я отримувача коштів. Проте, найімовірніше, мовиться про першого заступника голови установи Бабічева Федора.

Читайте також: Зимові канікули в Україні: коли і скільки відпочиватимуть школярі

Третя за розміром була зарплатня була начальника відділу кадрової роботи. Посадовець отримав понад 94 тисячі за місяць роботи. Цю зарплатню відрізняє від інших те, що авансом зі всієї суми були тільки 2 568 гривень.

Зверніть увагу! Відповідно до даних “МинфинМедиа”, у липні 2021 року середня заробітна плата на Одещині становила 12 609 гривень. А офіційна місячна зарплата мера Одеси Геннадія Труханова – лише 23 тисячі гривень.

Реакція користувачів на такі зарплати

Під цією публікацією лише за 3 години назбиралося кілька сотень коментарів. Частина людей тільки обурювалась, однак були й ті, хто одразу переходив до звинувачень.

Які коментарі там писали:

Нехай будуть такі зарплати, якщо тільки без корупції.

Ну, так самі ж за цю владу голосували. В чому проблема?

То чому селяни не виходять на мітинги проти такого свавілля? У цій країні інакше не вирішується.

Начальник управління культури та спорту 80к. Шок! У мене у Фонтанці будинок батьків. Яка культура та спорт ?!? Один будинок культури й той скоро звалиться. Нічого не робиться.

Гаразд я все розумію, ну якби вони отримували таку зарплату і не крали. А так і те, і те.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com