Замість няні: Мінсоцполітики допоможе українцям виховувати маленьких дітей і не втратити роботу

13.10.2021, 10:32
102811

У Міністерстві соціальної політики України повідомили важливі новини практично для всіх категорій громадян, адже вони просто пов’язані з майбутнім

Справа в тому, що у відомстві впевнені, що новий виток розвитку послуги “раннього втручання” допоможе зменшити влаштування дітей до інтернатів.

Читайте також: Стало відомо, хто міг бути проміжною ланкою зараження людей коронавірусом

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби Мінсоцполітики України в мережі Facebook.

“Розвиток послуги раннього втручання допоможе знизити ризики відмови матері від своєї дитини, а, отже, зменшити влаштування дітей до інтернатів.

Про це зазначила представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина під час першого засідання Національної ради з питань раннього втручання.

Послуга раннього втручання – це раннє виявлення командою фахівців різного профілю проблем зі здоров’ям і розвитком дитини, своєчасне і оперативне надання їй допомоги, що дозволяє знизити інвалідизацію дитини в майбутньому.

Послуга поєднує медичну, психологічну, соціальну, освітню допомогу і надається насамперед дітям перших років життя. Національним координатором проведення роботи зі створення системи раннього втручання у всіх регіонах країни є Міністерство соціальної політики України.

Згідно з дослідженнями американських фахівців, розвиток цієї послуги має позитивні економічні наслідки для держави в майбутньому у вигляді збільшення податкових надходжень. Адже завдяки зменшенню ризиків інвалідизації дитини в майбутньому батьки можуть працювати, а не сидіти вдома для догляду за нею, а самі діти стають повноцінними членами суспільства.”, – повідомляють автори публікації.

znaj.ua

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com