Збірна України з футболу поступилася німцям у Лізі націй

11.10.2020, 10:54
86315

10 жовтня на НСК “Олімпійський” у Києві збірна України у матчі третього туру групового етапу Ліги націй дала бій збірній Німеччини, проте вирвати хоча б один заліковий бал не змогла.

Гості здобули перемогу з рахунком 1-2.

До слова, на цьому матчі наших гравців прийшли підтримати 17 тисяч глядачів.

Відкрили рахунок у грі німці на 20-й хвилині: Рюдігер прострілив уздовж воріт, а Гінтер відправив його в сітку 0-1.

А вже на початку другого тайму гості перевагу у поєдинку подвоїли, при цьому не без допомоги нашого голкіпера: Бущан випустив м’яч з рук після передачі з флангу точно на голову Горецкє – 2:0. Хоча наш кіпер таки реабілітувався протягом матчу, рятуючи свої ворота.

А на 77-й хвилині Яремчук заробив для “синьо-жовтих” пенальті. Малиновський не залишив шансів Нойєру – 1:2.

Забити ще раз, попри бажання, підопічні Шевченка не змогли.

Нагадаємо, Збірна України розгромно програла національній команді Франції (1:7) у виїзному товариському матчі.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram