“Зеленський звільняє стовідсоткових “мертвих душ”, – аналітик

31.03.2024, 19:00
156638

Президент В. Зеленський масово звільняє своїх радників та інше оточення. Навіть таких давніх друзів як С. Шефір, який від обрання був першим помічником президента, аналізує Олександр Кочетков.

Читайте також: Зеленський анонсував продовження кадрової “чистки”

Не пройшло і двох років повномасштабної війни, як Зеленський почав позбавлятися від людей, які не виконують сьогодні жодних важливих функцій і з якими він практично не спілкується.

Наприклад, на Шефіра, як подейкують, свого часу були покладені делікатні обов’язки домовлятися з олігархами і слідкувати, щоб бізнесові інтереси оточення президента не виходили за певні межи. Зараз цей напрямок “роботи” майже зник, а його залишки повністю перебрав на себе А. Єрмак. На додачу оскільки С. Шефір виявився абсолютно цивільною людиною, нічого не тямучою ані у бойових діях, ані у оборонці, то він виявився зайвим.

А вже годі і згадувати про таких персон, як наприклад, С. Трофімов, який у “95 кварталі” займався кіновиробництвом, при А. Богдані був першим заступником ОП, а з приходом Єрмака був виштовханий у позаштатні радники. Бо Єрмак — сам кінопродюсер, жорстко контролює цю сферу, нащо йому хоч і міфічні, але конкуренти?

Тобто, зараз формально звільняють стовідсоткових “мертвих душ”, нікому, навіть цим душам”, ні холодно, ні спекотно.

Тому про якісь апаратні битви та чергове посилення глави ОП А. Єрмака зараз не йдеться. Йому просто нема куди посилюватися, він і так давно не перша, але й не друга особа в Україні. Просто пішов канцелярський процес приведення до відповідності штатного розкладу ОП до реалій, що склалися.

Оскільки ні на фронті, ні у міжнародних відносинах чогось рішуче переможного не спостерігається, то будемо радувати суспільство хоча перемогами бюрократичними…

Не бачу сенсу прогнозувати, хто може прийти замість. Бо здебільшого не прийде ніхто.

Хоча насправді систему влади треба оновлювати радикально, особливо керівництво воєнно-промислового комплексу. Причому, за рахунок людей, які здатні посунути “п’ять-шість незамінних ефективних менеджерів президента”. Але це все ненаукові фантазії.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com