
Жорсткі санкції проти Росії: у Білому домі зробили однозначну заяву
Президент США Дональд Трамп хоче залишити за собою будь-які рішення щодо санкцій проти Росії.
Читайте також: Чи мають право зупиняти “просто для перевірки”: що потрібно знати водіям в Україні
Таку заяву під час пресбрифінгу зробила прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт, коли журналістка попросила прокоментувати той факт, що республіканці в Сенаті відмовилися від ухвалення закону про запровадження санкцій проти Росії. Сталося це після того, як Трамп заявив, що хоче діяти в односторонньому порядку.
«Президент дуже тісно спілкувався зі своїми друзями в Сенаті, зокрема – із сенатором Ліндсі Гремом щодо цього питання. Але президент завжди стверджував, що він – головнокомандувач і президент не просто так», – зазначила вона.
Левітт наголосила, що Трамп «був глибоко залучений у цей конфлікт від самого початку». Тому коли йдеться про будь-які рішення, які будуть ухвалені щодо санкцій, він «хоче залишити за собою ці повноваження, і це його право».
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)