Зміна уряду в Британії: у ОП оцінили ризики для України

7.07.2024, 12:00
161314

Незважаючи на зміну уряду, Велика Британія залишиться союзником України, а допомога від держави буде тільки збільшуватися. Таку думку висловив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Читайте також: США втрачають позиції в Африці: ЗМІ попереджають про посилення геополітичного впливу Росії

“Британія є безумовним союзником України. І не буде жодних змін, незалежно від того, хто формуватиме уряд – консерватори, торі чи лейбористи. Для Британії вкрай важливо, щоб Україна належним чином проводила цю війну, отримала справедливий мир у її фіналі, й щоб Росія була обнулена репутаційно. Бо це загрози не тільки для континентальної Європи, а й для Британії, і для глобального світопорядку”, – наголосив він в ефірі телеканалу FREEДОМ.

За його словами, Британія не тільки залишиться близьким союзником України, а й збільшуватиме допомогу та покращуватиме відносини з нашою країною.

“Президент України анонсував підписання об’ємного багаторічного договору про співпрацю, який буде чітко фіксувати наші відносини з Британією в союзному ключі. Для нас союзник – це той, хто підтримав нас із перших днів війни. Той, хто чітко зафіксував тип війни, яку веде проти нас Росія, і чому ця війна не повинна завершитися якимись компромісними угодами, як це було, на жаль, зроблено у 2014 році”, – каже Подоляк.

Читайте також: Резніков розкритикував “мирний план” Індонезії щодо війни в Україні

Радник керівника ОП наголосив, що у Британії розуміють, що в межах міжнародного права країна, яка веде оборонну війну, зобов’язана завдавати ударів по території країни-агресора, руйнуючи інфраструктуру війни”. Через це країна зняла заборони на використання наданої Україні зброї. Крім того, Лондон постачає Києву різні види зброї.

“Тому жодних змін у наших взаєминах не буде. Навпаки, на мій погляд, уряд лейбористів, який має 410 мандатів у парламенті, буде ефективно підтримувати Україну в повному обсязі”, – констатував Михайло Подоляк.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com