![](https://newsmakers.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/march-2016-the-moth-small-town-prisoner-1024x682.jpg)
Дніпропетровщина: суд ув’язнив охоронця ринку на 8 років за вбивство “збирача макулатури”
Суд виніс вирок охоронцю Центрального ринку Кам’янського, який побив до смерті чоловіка, що займався збором пляшок і макулатури з метою подальшої здачі їх у прийомку. За скоєне його на 8 років відправили за ґрати.
Читайте також: Київ: прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом побиття поліцейськими прикордонника
Злочин стався ще у вересні 2021 року, але рішення у справі було ухвалено лише минулого тижня. Згідно з поясненнями засудженого, які містяться у рішенні суду, того дня він був вихідний, але приїхав на ринок, щоб допомогти дружині, що працювала продавчинею. Там у нього виник словесний конфлікт із потерпілим через те, що останній начебто шпигав коробки з товаром, які жінка охоронця заносила в лоточок.
Пізніше він наздогнав потерпілого біля магазину “Єва”, заприскав йому очі газовим балончиком і почав наносити удари кулаками по голові й тілу, а коли той впав на бік, продовжив бити його ногами. Внаслідок цього потерпілий отримав переломи ребра та травму селезінки з внутрішньо-черевною кровотечею, від чого помер вранці наступного дня біля сміттєвих баків неподалік пункту прийому вторинної сировини, куди його відвела після побиття робітниця прийомки.
5 квітня 2024 року Заводський районний суд визнав охоронця ринку винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (заподіяння тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER
Коментарі (0)