Верховна Рада доручила уряду попереджати про посилення карантину за тиждень

17.11.2020, 19:18
89363

Верховна Рада доручила Кабінету міністрів у разі посилення карантину оприлюднювати відповідне рішення за 7 днів до набуття ним чинності.

Читайте також: У Чернівецькій області реанімація забита: місце звільняється тільки тоді, коли хтось помирає (відео)

Таке рішення прийняли народні депутати у вівторок, 17 листопада.

В проєкті цієї постанови зазначено, що уряд повинен не менш ніж за тиждень попереджати населення про запровадження будь-яких заборон. Тобто, якщо Кабінет міністрів приймає рішення про посилення карантину і введення нових заборон, то повідомити про це громадян країни повинні не менш ніж за 7 днів.

Крім того, уряд зобов’язаний не менше ніж за 7 днів:

забезпечити оприлюднення переліку обмежувальних протиепідемічних заходів;

проінформувати про заходи, які будуть запроваджені для підтримки вразливих груп населення, працівників та суб’єктів господарювання, зокрема щодо організації перевезень працівників до місця роботи та назад;

внести у Верховну Раду відповідний законопроєкт, яким передбачатиметься надання державної підтримки та пільг населенню та суб’єктам господарювання, які відчувають негативні наслідки у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів.

Читайте також: Лікарі назвали 6 незвичайних симптомів COVID-19: можуть з’являтися не у всіх

В першу чергу нововведення торкнеться обмежень у сфері перевезень пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном в міському сполученні, відвідування навчальних закладів здобувачами освіти, приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сферах культури, громадського харчування, торгового і побутового обслуговування.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування