В Україні планують ввести карантин “вихідного” дня

9.10.2020, 15:31
86225

В Україні можуть ввести додаткові карантинні обмеження через високе зростання захворюваності на коронавірус. Можуть з’явитися обмеження тільки по вихідним дням, а студентів відправлять на дистанційне навчання.

Читайте також: “У боротьбі із пандемією коронавірусу потрібен “військовий” режим”, – нардеп

Як розповів народний депутат, голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медстрахування Михайло Радуцький, рішення про обмеження будуть приймати у суботу, 10 жовтня. Про це він сказав у програмі “Право на владу”.

Він повідомив, що в Україні може з’явитися так званий “карантин вихідного дня”. Рішення буде прийматися на нараді у президента, де будуть обговорювати зміни до постанови про карантинне зонування.

“Жорсткий карантин ми не можемо ввести, ми це розуміємо, але ми можемо ввести карантин вихідного дня. Коли сім’я на вихідний день залишається у себе в родині, нікуди не їздить ні на концерти, ні в ресторани, ні кудись ще. Це можна витримати, це не закриття підприємств, це не зупинка”, – підкреслив народний депутат.

Також Радуцький вважає, що на дистанційне навчання потрібно відправити всіх студентів і школярів.

“Друге, моя пропозиція і підтримує РНБО, сподіваюся, що підтримає і президент. Те, що зробив університет Шевченка. Він відправив вчитися на дистанційку”, – сказав Радуцький і додав, що потрібно відправити на дистанційне навчання всі школи, університети, навчальні заклади.

Він додав, що в Україні незабаром з’являться нові тести для діагностики зі Швейцарії. Перша партія експрес-тестів прибуде вже наступного тижня. Це ПЛР тести, які будуть давати результат за 15 хвилин. Точність у них вище, а вартість нижча, ніж у тих тестів, які використовують зараз в Україні.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com